073-7841792 מספר מקשר הסבר

אספקת סולר לתחבורה | הטובים בחימום

✔️ הטובים בחימום מספקת שירותי אספקת סולר עבור ענפי התחבורה.
✔️ אנו מספקים כל סוגי הסולר בתוך זמן קצר ישירות ממסופי הדלק לבית העסק, החברה או הארגון.
✔️ ניתן לתאם שירותי אספקה מהירים ולחסוך בהוצאות ובזמן.
מעבר לכך, שירותי אספקת סולר לתחבורה כפופים לתקנות מחמירות של המשרד להגנת הסביבה, משרד התחבורה וגופים רשמיים נוספים. את האספקה יש לבצע רק עם מיכליות דלק תקניות ולאחר הסמכת נהגים מקצועיים הנושאים אישור להובלת חומ"ס (חומרים מסוכנים).

אספקת סולר לתחבורה

אספקת סולר לתחבורה - מה היתרונות שלנו?

חברה המספקת סולר לתחבורה הופכת להיות פקטור משמעותי בעבודה השוטפת. לפיכך, כדאי להשקיע בבחירת חברה מן הסוג הזה ולבדוק בעיקר את הפרמטרים הבאים:

  • עמידה בלוח זמנים – על החברה לעמוד בלוח הזמנים שאליו התחייבה מול הלקוח. עמידה בלוח הזמנים היא ערך עליון בשירותי אספקת דלק מכל סוג. החברה צריכה להציב את הלקוחות בראש סדר העדיפויות ולבוא לקראתם בכל בקשה.
  • אספקה מבתי הזיקוק וממסופי הדלק הרישמיים (כגון מסוף פי גלילות באשדוד ואשל בבאר שבע)– מומלץ לתת עדיפות לחברה המספקת את הדלקים ישירות מהמסופים המורשים כך ניתן למנוע פגיעה באיכות הדלק ולקצר את לוח הזמנים.
  • חיסכון בעלויות – אפשר לחסוך מאות אלפי שקלים בשנה על דלק לתחבורה ולתעשייה. הדרך לעשות זאת עוברת בבחירת חברה הוגנת, המעמידה לרשות לקוחותיה מענה ומידע לביצוע הזמנה נכונה. נציגי החברה נדרשים לספק ייעוץ בהבנת שוק הדלק ובחיסכון בעלויות שוטפות.

השוק מוצף בדלקים לא איכותיים היזהרו – הזול עלול לעלות ביוקר! סולר הוא משאב חיוני עבור גופים בענפי התחבורה והתעשייה ואספקתו צריכה להתבצע על ידי חברה מקצועית ואמינה בלבד.

אספקת סולר למוסכים ותחנות דלק

מוסכים ותחנות דלק הם נקודות מרכזיות ברשת האספקה של סולר. הם משמשים כמקורות עיקריים לרכישה ולספק של סולר ללקוחותיהם, ולעיתים גם כמקורות נוספים להצעת שירותים כגון תיקונים ותחזוקה לרכבים. היכולת לספק סולר באיכות מקצועית ובכמויות גדולות היא קריטית לתפקודם התקין של מוסכים ותחנות דלק כאשר הם מספקים לקוחותיהם שירותי דלק ותחזוקה.

למערכת האספקה של סולר יש תפקיד חשוב במסלול הגישה ללקוחות. היא צריכה להבטיח איכות וביצועים מיטביים, תוך כדי עמידה בתקנים והגבלות סביבתיות. כמו כן, תהליך ההפצה חייב להיות יעיל ובטוח, ולכן ניהול המלאי, ההובלה והאחסון של הסולר משמעותיים במיוחד.

מחפש סולר לתחבורה ? רק אצל הטובים בחימום

הטובים בחימום מספקים סולר לתחבורה ועומדים בכל הסטנדרטים על מנת שהלקוח יקבל את השירות והמוצר הטוב ביותר, הן אם זה מבחינת לוחות זמנים, אנחנו גמישים לפי צרכי הלקוחות ומשתדלים לתת את המענה המהיר ביותר שהלקוח מבקש והן מבחינת איכות המוצר, האספקה מתבצעת ישירות מהמסופים המורשים. בכל עת ניתן לדרוש מהנהג להציג תעודת העמסה ו/או לבקש תאים הסגורים באזיקון (פלומבה) עם הכמות המוזמנת. הנהגים שלנו כולם נהגים מקצועיים אשר עברו הכשרה מטעם משרד התחבורה ואיכות הסביבה.
***המכירה מתבצעת על בסיס מזומן בלבד***

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

1700-706968