073-7841792 מספר מקשר הסבר

דלק להסקה ביתית

דלק הוא משאב שמשמש בין היתר גם להזנה של מערכת הסקה ביתית. חברת "הטובים בחימום בע"מ" מספקת דלק וסולר ישירות לבית הלקוח. החברה מחזיקה צוות מקצועי ומיומן שמעניק את השירות האיכותי לכל לקוח. החברה מפעילה צי של רכבים ייחודים וכך מצליחה לענות על כל צורך ובקשה של לקוח תוך זמן קצר.

"הטובים בחימום בע"מ" מספקים דלק וסולר לאנשים פרטיים, לחברות, ארגונים ובתי עסק ולכל גורם אחר שמעוניין בשירות דלק להסקה. במאמר לפניכם נספק מידע אודות שירותי החברה -דלק להסקה ביתית, ועם מי תוכלו להתייעץ על מנת לחסוך בהוצאות תפעול ותחזוקה.

שירות אישי ומהיר לכל אחד

השירות המקצועי של החברה שלנו יעניק כמה יתרונות בולטים לאנשים פרטיים וגם לאנשי מקצוע בכל תחום. נקדים ונספר שכל הלקוחות שלנו שהתחברו לשירות שאנו מציעים אינם חוששים כלל מהתקנה של מערכת הסקה בביתם שפועלת באמצעות דלק להסקה ביתית, כי אנו דואגים מבעוד מועד לא להותיר אותם ללא חומרי הסקה שדרושים להם, לרבות בחודשי החורף הקרים.

כל מערך השירות שלנו בנוי באופן הזה שהוא ערוך לקראת החודשים הן בחומרי הגלם והן בכל עזרה והאספקה ללקוחותינו הנאמנים וכמובן בשמירה על יחסי שירות טובים. גם בעלי עסקים שעסוקים במגוון שלם של תחומים, נהנים משירות החברה המהיר והיעיל ומכל המוצרים שאנו מספקים באיכות הגבוהה ביותר.

דלק להסקה ביתית הטובים בחימום

היתרונות של מערכת הסקה

מערכת הסקה ביתית יתרונה הבולט בכך שהיא מערכת שמצליחה לפזר את החום בכל רחבי הבית באופן אחיד, זאת לעומת כל גורם חימום אחר. היא מאוד מתאימה לבתים עם חללים גדולים והיא גם נחשבת לחסכונית בחשמל ובכל הקשור לבזבוז אנרגיה. בנוסף, היא נחשבת למערכת ידידותית לסביבה ומאוד בטוח לתפעל אותה בבית עם משפחה בחיק הילדים. ההזנה של המערכת ההסקה תהייה באמצעות נפט, דלק להסקה ביתית שהוא חומר גולמי שעובר התאמה למערכת הסקה והוא יסופק על ידי החברה שלנו.

ניתן לתכנת את המערכת כך שתתחיל ותפסיק לפעול בשעות קבועות, מה שחוסך באנרגיה ומבטיח שהבית יהיה חמים ונעים כשאתם מגיעים הביתה, לשלוט במערכת באמצעות טרמוסטט. מערכת הסקה ביתית תפחית משמעותית סיכון להיווצרות נזקי עובש ולחות. בגלל התפתחות הטכנולוגיה מערכות הסקה ממשיכות להביא יתרונות נוספים ולמצוא פתרונות יעילים לחסרונות של מערכות ישנות. גם התחזוקה למערכות הסקה חדשות יורדת והופכת לקלה ונגישה יותר.

איך לתחזק מערכת הסקה?

תחזוקה נכונה של מערכת הסקה חשובה הן מבחינת הבטיחות והן מבחינת יעילותה. השתמשו במערכת הסקה באופן יעיל והגדירו את הטמפרטורה הרצויה בבית.
כדי לשמור על החום ועל שמירה על המערכת כבו את המערכת כאשר אינכם בבית והשתמשו בוילונות ותריסים כדי למנוע איבוד חום.
תחזוקה נכונה של מערכת הסקה תעזור לכם להבטיח שהיא תפעל בצורה יעילה ובטוחה לאורך שנים.

בדיקות תקופתיות

 • הזמינו טכנאי מוסמך לבדיקה תקופתית של המערכת לפחות פעם בשנה
 • בדיקת תקינות מערכת הבטיחות
 • בדיקת לחץ מים (במערכות מים)
 • בדיקת תקינות מערכת החשמל
 • בדיקת תקינות צנרת ואביזרים

ניקוי מערכות

 • נקו את פילטרים המערכת באופן קבוע.
 • נקו את גוף המערכת מאבק ולכלוך.
 • השתמשו בחומרי ניקוי ייעודיים למערכות הסקה.
 • וודאו שהמערכת מאווררת היטב.
  פתחו חלונות ודלתות באופן קבוע לאוורור הבית (בעיקר כאשר אין צורך במערכות הסקה).

חשוב לקרוא את הוראות היצרן של מערכת ההסקה שלכם ולבצע את ההוראות המופיעות בהן. הזנחת תחזוקת מערכת ההסקה עלולה להוביל לתקלות, ירידה ביעילות, ואף לסכנה בטיחותית.

כיצד בוחרים חברת אספקת דלק

חשוב להציב את כל נושא הביטחון בראש סדרי העדיפויות כשבוחרים בחברה לאספקת דלק. מומלץ לבחור את החברה שיש לה שימוש רק במכלית שהיא בעלת תו תקן ישראלי ושיש לה אישורים לצורך הובלה של חומר מסוכן. בד בבד, הבטיחות תקבע לפי הצורה שהחברה תבצע את מילוי של הדלק, רצוי להזמין חברה מיומנת שיודעת למלא את הדלק בעזרת מונה מכויל מטעם משרד התעשייה והמסחר.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל מה שקשור לשירותי דלק להסקה ביתית ולספק לכם חורף חם, בטוח ונעים במיוחד!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

1700-706968