073-7841792 מספר מקשר הסבר

מהי הצריכה הממוצעת של גנרטור סולר

כיום קיימים גנרטורים לחירום בכל מוסד חשוב כמו בית חולים, משרדי ממשלה או תחנות משטרה, ויש גם בנייני מגורים רבים שכבר התחדשו בגנרטור איכותי לכל מקרה של הפסקת חשמל. עד כמה יקרה ההפעלה שלו?

איך פועל הגנרטור?

יצירת חשמל היא מאורע מרגש וחשוב שהיה גם מכונן בהיסטוריה, אולי אחד האירועים הכי חשובים של ההיסטוריה כולה, אך בכך לא נעסוק במאמר זה. כן נעסוק בצורך בחשמל כאשר אין תשתית מתאימה, כלומר אין חיבור לקווי חשמל כאשר המתח מגיע מתחנות החשמל שמפוזרות ברחבי הארץ. עם זאת, גילו לפני שנים רבות שסיבוב של מגנט מסביב למוליך חשמלי כלשהו, כמו למשל כבל חשמלי, יכול ליצור חשמל ממש יש מאין. עכשיו רק נשאר לשאול את השאלה כיצד אפשר לגרום למגנט להסתובב, והתשובה לכך היא מנוע בעירה, או בקיצור, שימוש בסולר ממש כמו גנרטור.

כיצד מניעים את הגנרטור?

הגנרטור אמנם נראה כאילו מייצר חשמל יש מאין אך זה לא באמת נכון. כדי לייצר חשמל, יש צורך באנרגיה שתניע את אותו מגנט שמסתובב על סליל, ולשם כך יש צורך בדלק. הדלק יכול להיות סולר או בנזין כאשר יש הבדלים בצריכת האנרגיה ובבטיחות של שני הגנרטורים האלו, למרות שבכל מקרה יצרניות הגנרטורים בימינו עומלות על הגנרטורים הכי בטוחים ואמינים שיש. יש צורך למלא את מיכל הגנרטור בדלק המותאם ממש כמו שאתם ממלאים את הרכב הפרטי שלכם, כאשר ההספק של הדלק הזה לעומת צריכת החשמל היא כבר שאלת היעילות של הגנרטור.

הצריכה הממוצעת של גנרטור סולר

איזה גנרטור עדיף: סולר או בנזין?

אנשים רבים מתחבטים בשאלה האם לרכוש גנרטור שמונע על סולר או גנרטור שפועל על בנזין. הבנזין הוא דלק מוכר יותר כיוון שהוא זה שמשמש אותנו לתדלוק רכבנו הפרטי, וכך למעשה אנו מרגישים באופן טבעי שהוא הבחירה הטובה יותר. עם זאת, גנרטורים שמונעים על סולר הם טובים, אמינים, עמידים וחסכוניים יותר ולא סתם הם הגנרטורים הכי נפוצים שיש. אספקת סולר לגנרטורים יכולה להיות מסופקת ממש כמו אספקת בנזין לרכב הפרטי שלכם כאשר יש חברות אנרגיה רבות שדואגות לאספקת סולר עד לבית הלקוח, וכמובן ניתן לרכוש אותו בכל תחנת דלק כמעט בכל מקום.


למידע נוסף בנושא ההשוואה בין גנרטור סולר לבנזין לחצו כאן

כמה סולר צורך הגנרטור

אם תרצו לקנות גנרטור אתם צריכים לבחור אותו בצורה שקולה ונבונה. יש פרמטרים רבים שנכנסים לתמונה, כמו למשל גודל הגנרטור, מידת הרעש שהוא יוצר בעת הפעלתו, סוג הדלק שמניע אותו, האמינות שלו ושל היצרן שלו, האחריות שניתנת עליו ועוד. עם זאת, אחד הפרמטרים החשובים ביותר שמעניינים אותנו בגלל עלויות ההפעלה, היא צריכת האנרגיה שלו. אם אתם לא רוצים לדאוג לאספקת סולר לגנרטורים כל כמה ימים, בחרו גנרטור שחוסך בצריכת הסולר, כאשר הצריכה משתנה מאוד בין הדגמים השונים.
הממוצע עומד על בין ליטר ועד 10 לשעה.

מה משפיע על הצריכה?

כמו שאפשר להבין, יש גנרטורים שצורכים סולר רב לעומת גנרטורים חסכוניים במיוחד. עם זאת, לא רק יעילות מנוע הגנרטור קובעת אלא גם גודל הגנרטור, כמות הוואט שתצרכו וכן הלאה.

אולי יעניין אותך גם...

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

1700-706968