073-7841792 מספר מקשר הסבר

אספקת נפט לקמין והסקה לחימום הבית במחירים הטובים ביותר בשוק

✔️ חימום הבית עם נפט לקמין מאפשר לחסוך בעלויות וליהנות מאיכות גבוהה יותר של חימום.
✔️ פיזור החום נכון ואחיד יותר, הפעלת המכשיר זולה יותר והחום נשמר לאורך זמן רב יותר.
✔️ כמו כן, חימום בשיטה זו בריא יותר, ואינו גורם לייבוש האוויר וליובש בעיניים.

החורף מגיע בעיצומו, מחפשים נפט להסקה לחימום הבית? חברת 'הטובים בחימום' מספקים נפט להסקה במחיר משתלם – אופציה יעילה שיכולה לחסוך לכם בהוצאות החודשיות ויוצרת חום ביתי באופן טבעי ואיכותי >> התקשרו עכשיו לאספקת נפט לקמין עוד היום ותהנו ממחירים מיוחדים!

תוכן עניינים

נפט לחימום הבית • נפט לקמין • אספקת נפט עד הבית!

גם במדינת ישראל הנחשבת למדינה מדברית יש רבים שעושים שימוש בקמין לטובת ההסקה והחימום של הבית בימי החורף הקרים. זאת תופעה שהיא אומנם פחות נפוצה בערים הגדולות, אבל רווחת מאוד בבתים הממוקמים ביישובים קטנים, קיבוצים, כפרים או מושבים. חימום על ידי נפט מעניק לבית גם חום פיזי, אבל גם תחושה של חמימות ורוגע. אין כמו להיכנס לבית חם לאחר יום של עבודה בחוץ במזג אוויר חורפי, קר וגשום.

נפט קמין, הידוע גם כדלק לקמין, הוא דלק נוזלי המיועד לשימוש בקמינים פנימיים וחיצוניים. זוהי אלטרנטיבה פופולרית לקמיני עצים או גז מסורתיים ומספקת אפשרות נקייה ונוחה ליצירת אווירה חמימה ונעימה בכל חדר.

נפט לקמין עשוי בדרך כלל מתערובת של שמנים טבעיים, כגון שמן קנולה או סויה, ותוספים אחרים המסייעים לדלק לשרוף בצורה יעילה ונקייה יותר. הוא גם נועד להפיץ ארומה נעימה בעת שריפה, וליצור אווירה מזמינה יותר בבית.

אחד היתרונות העיקריים של שימוש בלקט לקמין הוא קלות השימוש בו. בניגוד לקמיני עצים מסורתיים הדורשים תחזוקה וניקוי מתמידים, ניתן לשפוך בקלות שמן לקמין לתוך המבער ולהדליק אותו בגפרור או מצית. הוא גם לא מייצר עשן, אפר או פיח, מה שאומר שאין צורך בארובה או במערכת אוורור.

יתרון נוסף של שימוש בנפט לקמין הוא סבירותו. בעוד שהעלות הראשונית של רכישת מבער נפט לקמין עשויה להיות גבוהה מזו של קמין עצים מסורתי, עלות הדלק בדרך כלל נמוכה בהרבה מעלות הרכישה והאחסון של עצים. בנוסף, מכיוון נפט לקמין נשרף בצורה נקייה, אין צורך בניקוי או תיקוני ארובה יקרים.

בעת שימוש נפט לקמין, חשוב להקפיד על אמצעי בטיחות נאותים כדי להבטיח חוויה בטוחה ומהנה. קרא תמיד ופעל לפי הוראות השימוש של היצרן, ולעולם אל תשאיר קמין בוער ללא השגחה. כמו כן, חשוב לשמור על השטח המקיף את הקמין נקי מכל חומר דליק, ולהיזהר בעת מזיגה וטיפול בדלק.

לסיכום, נפט לקמין הוא אלטרנטיבה נוחה, משתלמת ובעלת צריבה נקייה לקמיני עצים מסורתיים. בעזרת שימוש וטיפול נכון, הוא יכול לספק אווירה חמה ומזמינה בכל בית או חלל חיצוני.

נפט לחימום ביתי מחיר

המחירים הנמוכים בשוק!

בדקו אותנו

אספקת נפט עם תעודה מורשית

תעודת העמסה מורשית.

נפט איכותי בלבד!

אספקת נפט מהירה עד 48 שעות

אספקה עד 48 שעות לבית

מהדרום ועד השרון

נפט להסקה ביתית - חימום יעיל וחסכוני

  • אנחנו בחברה מתחייבים להפעיל קווי חלוקה קבועים ולעמוד לרשות הלקוח גם בימים סוערים.
  • אספקת נפט לחימום ביתי מתבצעת דרכנו עד בית הלקוח תוך תוך 24 עד 48 שעות!
  • איתנו תקבלו ליווי מקצועי מהשלב תכנון מערכות הההסקה ועד להתקנת המערכת בביתכם.
  • הנציגים שלנו עוברים הסמכה מיוחדת ומודעים לאחריות המוטלת עליהם. אנחנו לא לוקחים סיכונים ולרשותנו צי משאיות מגוון המאפשר חלוקה מסודרת, בטוחה ובעיקר יעילה של הנפט.
אספקת נפט לקמין והסקה
צוות אספקת נפט הטובים בחימום

נפט להסקה לבית מאפשר הפעלה יעילה של מערכות הסקה מגוונות. הנפט מיועד למערכות הסקה מרכזיות השומרות על החום בבית, גם בתנאים קיצוניים של טמפרטורות ומזג אוויר.

מערכות הסקה פועלות לכל אורך החורף והן חשובות בדירות, בתים פרטיים וקומות נמוכות. בנוסף, יש מדינות בהן מערכות הסקה מרכזיות הפועלות באמצעות נפט להסקה ביתית הן חלק בלתי נפרד מהבניין.

חייגו לאספקת נפט

בעבור אנשים מבוגרים, ימי החורף הקרים עשויים להיות קשים במיוחד להתמודדות, בטח בהשוואה לאנשים בגיל צעיר יחסית. בגיל מבוגר הגוף כבר פחות חסון, והוא יותר פגיע כאשר מדובר על טמפרטורות גבוהות או נמוכות במיוחד. רבים מאותם אנשים מבוגרים מעדיפים להישאר בבית בימי חורף קרים וסוערים, והם מחפשים אפשרות אמינה ככל האפשר לחימום הבית. בשונה ממזגנים ותנורים שיודעים לספק חום מקומי, הסקה לחימום הבית בתצורה של קמין נפט מפזרת חום טבעי ברחבי הבית. בנוסף, בחורף ישנן תקלות בכל סוגי התשתיות, ובין השאר בתשתית החשמל. זה לא מפריע לאדם מבוגר שרוצה לחמם את הבית שלו ויש לו קמין נפט, שלא תלוי באספקת החשמל הרגילה.

קמין ניתן להפעיל במגוון של דרכים. לדוגמא, יש אנשים שבחרו לחמם את הבית שלהם בימי החורף הקרים על ידי שימוש בתנור בערה על בסיס עץ. כיום יש לנו גישה לדלקים טובים יותר מעץ, מה שמביא רבים מהאנשים לבחור בנפט לקמין. הנפט הוא דלק איכותי ואמין שיכול לבעור לאורך שעות רבות ובצורה חסכונית ויעילה. זאת בושנה מעצים שנשרפים מהר וצריך לחדש אותם על ידי סחיבה והוספה למדורה. קמין נפט הוא נוח משום שההפעלה שלו היא בלחיצת כפתור, כאילו היה מדובר בתנור חימום חשמלי, אבל עם היתרונות שמעניק הקמין. על כן, בחירה בנפט לקמין היא בחירה בנוחות אבל גם במוצר אמין ואיכותי, שאפשר לסמוך עליו שיעשה את העבודה שלו ויעזור לנו לעבור את הימים הקרים של החורף.

קמין המופעל על ידי נפט הוא הסקה מעולה לבית לימי החורף הגשומים והקרים במקרה ואתם משפחה עם ילדים קטנים. בראש ובראשונה, מדובר כאן על השמירה של בריאות ילדיכם. כאשר מדובר על הגוף של ילדים, חשוב לדעת שמדובר על גוף פגיע יחסית, שעדיין לא יכול לווסת את החום בצורה טובה, ועדיין תלוי בחימום על ידי מקור חיצוני. על כן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שהילדים שלכם יעברו את החורף בשלום ולא יהיו לכם הפתעות מפחידות ולא צפויות, כדאי לבחור בקמין נפט. בנוסף, הישיבה המשותפת בבית עם קמין יכולה להיות מגבשת ויש לה חשיבות גדולה כאשר מדובר על ילדים. אנחנו רוצים שהם ירגישו חופשיים ובטוחים גם כאשר הם נאלצים להישאר סגורים בבית לאורך מספר רב של שעות בשל סערה וטמפרטורות קרות השוררות מחוץ לבית.

אם אתם צורכים נפט לקמין לצורך חימום הבית שלכם, כדאי שתעשו זאת בצורה יעילה ובחישוב כלכלי נכון, כדי ליהנות מהמחיר המשתלם של הסקה לחימום הבית באמצעות השימוש בקמין. ההמלצה היא לרכוש את הנפט לפני עונת החורף, משום שבעונת החורף הביקוש לנפט הולך וגדל וכך גם גדל המחיר שלו. על כן, ההמלצה היא לגלות עניין במחירים של הנפט במהלך עונת הקיץ או הסתיו.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

1700-706968