073-7841792 מספר מקשר הסבר

נפט לקמין

אם אתם רוצים להתחמם בחורף בצורה הכי יעילה שיש, אנחנו מספקים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים. אנו בטובים לחימום פועלים כבר שנים רבות עם המגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי, ואם אתם רוצים נפט לחימום ביתי אתם כבר יודעים ממי תוכלו לקבל אותו!

תנו לנפט לסדר לכם את החורף

אם אתם עדיין מדליקים מזגן בימי החורף אתם עושים טעות נוראית. מזגן מיושן יכול להיות טוב לימי הקיץ ואין ספק שהוא אמצעי הקירור הכי טוב שיש, אך רק הישראלים עדיין נשארו מאחור וחושבים שהוא יכול לשמש אותם גם לחורף. נכון שכאן זה לא אירופה והחורפים לא קרים כמו בסקנדינביה או בבריטניה אך אם אתם רוצים לשמור על יעילות ועלויות חימום שיהפכו להיות הרבה יותר משתלמות, תנו לנו לספק לכם נפט להפעלתו וכבר תבינו מהי איכות.

נפט לקמין והסלון חמים

הטובים בחימום מספקת נפט למגוון רחב של לקוחות ברחבי הארץ בפריסה ארצית וכך אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד הבית שלכם יישאר מחומם. לקמין יש יתרונות רבים מלבד החיסכון המשמעותי בעלויות החימום, יתרונות שאחרי שתבינו אותם תתפלאו איך לא עשיתם את המעבר בשלב מוקדם יותר בחייכם. חימום על ידי קמין מאפשר לכם ליהנות מאווירה חמה באופן אחיד בכל רחבי הבית ובלי יובש מעצבן שיגרום לכם להיחנק בסופו של דבר. תפעול נוח וידידותי ביותר, כאשר הבטיחות תמיד נמצאת כערך עליון לפני הכול, יתנו לכם ולכל המשפחה את החום שאתם צריכים.

נפט בתקנים המחמירים ביותר

אצלנו אין כזה דבר נפט לא איכותי, אנו מאמינים שבכל מה שקשור לדלקים שאנו מספקים ללקוחות אין מקום לטעויות הכי קטנות ולבלבול או אי הבנה מצד הלקוח. גם באספקת הנפט אנו יורדים לדקויות הכי קטנות שיש כדי תמיד להיות בטוחים שהנפט שאנו מספקים עומד בכל הדרישות. אנו עובדים רק עם תווי התקן המחמירים ביותר ונפט איכותי שיספק חימום בטוח ונעים. אצלנו הכל גלוי מול הלקוח והכל תמיד מתבצע בשקיפות מלאה כאשר אנו עובדים מסודר עם כל הקבלות הנדרשות ועונים על כל שאלה ושאלה.

נפט לקמין הטובים בחימום

נהגים שתמיד יהיו שם בשבילכם

בחברות חובבניות אספקת נפט לקמין יכולה להגיע אליכם אחרי כמה ימים שבהם תיתקעו עם בית קר שלא יכול להתחמם אלא אם זה בשיטות הישנות והבזבזניות. אנו רואים את שירות הלקוחות כערך עליון שאי אפשר לוותר עליו והצרכים שלה לקוחות שלנו הם נרות לרגלינו. אצלנו בטובים לחימום עובדים רק נהגים קבועים ולא נהגים בעבודות מזדמנות כך שאנו תמיד פנויים לשרת אתכם במהירות ובזמינות מלאה. תוך 24 שעות מרגע שתבקשו אספקת הנפט לקמין שלכם תגיע ואתם תוכלו להתחמם בלי שום בעיה.

שירות ללא תחרות

כשאתם בוחרים בטובים בחימום אתם יודעים שעשיתם את הצעד הטוב כבר מהמשפט הראשון בינינו. כשלחברה אכפת מהלקוח קל מאוד לראות את זה, ואיתנו תופתעו מהעניין הזה בכל פעם מחדש. מעגל רחב של לקוחות שנהנים מנפט לבית, לעסק וגם למפעל גדול, עם כלי ההובלה המתקדמים ביותר ובטיחות שמשרה ביטחון ללקוח, אלו הלחם והחמאה שלנו.

כשאתם צריכים אספקת נפט, אתם יודעים כבר למי לפנות. אנחנו הטובים בחימום לא רק טובים בלחמם אלא טובים בלישמור על איכות החיים שלכם ברמה הכי גבוהה שיש ולשמור על עלויות נמוכות במיוחד שיגרמו לכם להתחמם בלי פשרות. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא.

כי הטובים ביותר נותנים לכם את הטוב ביותר!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

1700-706968