073-7841792 מספר מקשר הסבר

אספקת סולר לגנרטורים

✔️ אספקה של דלק לגנרטורים הוא דלק מופחת מס, המיועד לשימוש בגנרטורים בלבד.
✔️ הדלק מיוצר ממוצרים מינרליים, הדומים באופיים ובצורתם לסולר התחבורה, אך עדיפים לשימוש בגנרטורים על פני הסולר, בגלל היותם מיוצרים מחומרים מינרליים נקיים ולא מחומרים ממוחזרים או שמנים אורגניים כגון ביו-דיזל וכדומה.
✔️ סוג דלק זה הינו באיכות מעולה, בטוח לשימוש ואף מאושר על ידי מרבית חברות הגנרטורים המובילות בעולם.

בדיקה

תכונות אופייניות לדלק לגנרטורים

מראה וצבעצהבהב, צלול
צפיפות, 15 מעלות, ק"ג, ל'0.86 מקס'
צמיגות 40 מעלות CST4.5 מקס'
נקודת הבזקה (במעלות)56 מינמ'
תכולת גופרית, % מסה25 מקס'
מדד צטאן55 מינמ'
תכולת מים,% נפח0.02 מקס'
ערך קלורי (קק"ל)11,000

הערות חשובות על הטבלה

  • המידע המופיע בדף נכון למועד העדכון (2021). טרם השימוש במוצר יש לוודא כי תכונות אלו עדכניות למועד השימוש.
  • המוצר אינו זכאי להישבון בלו.
  • אין למהול מוצר זה במוצרי דלק אחרים.
אספקת סולר לגנרטורים הטובים בחימום

אספקת סולר ותדלוק לגנרטורים לתעשיה ופרטי

הצורך באנרגיה זמינה הוא אחד הצרכים החשובים ביותר בכל חברה מודרנית ובכל סביבה מודרנית, ובסביבה שלנו הדבר לא שונה כלל. כאשר אנחנו מדברים על גנרטורים, מדובר בצורך שהוא ייחודי – כאשר הגנרטורים משמשים אותנו לייצור ושימוש בחשמל ואנרגיה כאשר אנחנו יוצאים לשטח וצריכים תשתית ניידת, או כאשר אנחנו מתכננים גיבוי יעיל לתשתית החשמל במפעלים, במשרדים וכדומה. בכל מצב כזה, אנחנו צריכים תמיד לדאוג לתדלוק מספיק ואיכותי של הגנרטורים, ולשם כך אנחנו זקוקים לאספקה איכותית של סולר לגנרטורים – וכעת נבין מה הוא בדיוק השימוש בסולר וכיצד מבטיחים אספקה נכונה.

חוק הגנרטורים בישראל סעיף 158א לחוק תכנון הבניה

על פי החוק הישראלי, כל בניינים בעלי 9 קומות ומעלה צריכים לתחזק גנרטור פעיל ומתוחזק. כשהחשמל כבה, הגנרטורים הללו יתנו מענה וידאגו שהבניין שלכם יישאר פועל.

חברתנו מודעת לצרכי הבטיחות והתמיכה של לקוחותינו השונים, ולכן אנו מספקים את הצרכים הללו. אספקת הסולר לגנרטורים מטופלת על ידי משאיות חלוקה חסכוניות שיכולות למלא דלק בגנרטורים ובמיכלי עגורן בזמן.

אספקת דלקים לכל המוסדות

חברות וארגונים גדולים יכולים להשתמש בגנרטור פרטי המותקן בבניין / מפעל שלהם, המבטיח את המשכיותם במקרים של צריכת חשמל נמוכה והפסקת חשמל. הגנרטור מספק גם אבטחה לנתוני החברה אשר מונעת זמן פריצה לאובדן ומאפשרת לכם זמן לתקן כל תקלה בזמן.

אספקת סולר לגנרטורים פועלים גם להפעלת מוסדות ציבור, תעשיות ביטחוניות, בתי מלון ועסקי מחשבים. הלקוחות זקוקים למגוון גורמים בחשבון על מנת לקנות את הגנרטור המתאים לצרכיהם: גודלו, המחיר והדרישות של הגנרטור. גנרטורים אלו מתאימים גם לאתרי בנייה שאין להם אספקה קבועה של חשמל בשלבים מוקדמים.

מה חשוב לדעת על סולר לגנרטור?

  • על השימוש בסולר – סולר הוא סוג הדלק הנפוץ ביותר והאיכותי ביותר עבור גנרטורים, ויש לכך סיבות רבות. הסולר יעיל מבחינת צריכת דלק, הוא בטוח לשימוש ואינו נתון לתקלות והתלקחות כמו בנזין, ויש לו עוד יתרונות רבים מבחינת השימוש בו ומבחינה כלכלית גם יחד. לא בכדי, אם כן, הוא מהווה סטנדרט לשימוש בגנרטורים כיום – ומה שצריך לעשות כאשר אתם זקוקים לאספקת סולר עבור גנרטור כזה או אחר שברשותכם הוא לוודא שאתם פונים לשירות מקצועי בתחום.

  • מדוע לפנות לשירות אספקה מקצועי? שירות מקצועי של אספקת סולר לגנרטורים הוא שקט נפשי עבורכם בכמה וכמה מובנים. ראשית, מדובר בסולר איכותי שמתאים לגנרטורים ומיוצר מחומרים מינרליים נקיים ולא משמנים ממוחזרים. בנוסף, מדובר בדרך הבטוחה ביותר לאספקה במחיר הוגן – בהתאם לכמויות המדויקות שנחוצות לכם ובהתאם למחיר הסטנדרטי והמתאים בשוק בהתאם למחירי הנפט. כך, מקצה לקצה אתם מבטיחים לעצמכם תהליך נכון מבחינה פרקטית ומבחינה כלכלית באספקת הסולר שנחוצה לכם.

אנחנו מספקים לכם דלקים איכותיים במחירים נוחים

  • כשזה נוגע לאספקת סולר מכל סוג, הטובים בחימום מספקים לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.
  • אנחנו יודעים לספק לכם סולר לגנרטורים ועוד סוגים שונים של דלק למטרות אחרות – בכמויות המדויקות שנחוצות לכם, באספקה מהירה ( תוך 24-48 שעות) ויעילה ובמחירים ההוגנים ביותר בהתאם לשוק.
    פנו אלינו ואנחנו נדאג לאספקה המדויקת בתנאים שנחוצים לכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

1700-706968