073-7841792 מספר מקשר הסבר

אספקת סולר להסקה - הטובים בחימום

חברת "הטובים בחימום" היא ספקית הסולר להסקה מהגדולות בארץ, ומתמחה באספקת סולר להסקה לכל איזורי הארץ - צרו עמנו קשר ותוכלו להנות מחימום הבית שלכם באופן רציף וללא דאגות עם סולר נקי ואיכותי.

חברת "הטובים בחימום" מספקת סולר להסקה ביתית ולכל צורך ומציעה ללקוחותיה יתרונות ייחודיים

 • התחייבות לאספקת סולר להסקה תוך 24-48 שעות
 • אספקת סולר איכותי לכל המערכות
 • אספקת סולר לכל הצרכים
 • שירותי אספקת הסולר שלנו הם הטובים ביותר בתחום, נסו אותנו
 • התאמת פתרונות חימום לדרישות מיוחדות
 • עמידה בתווי תקן מחמירים
 • אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים

למה להזמין סולר לחימום הבית?

במקום להמשיך לבזבז חשמל ולחמם את הבית עם מזגן, אפשר ליישם פתרונות הסקה מתקדמים באמצעות סולר להסקה. החימום שלנו מיועד ללקוחות בכל רחבי הארץ והוא מתאים לכל אורך השנה. בעזרת הידע שלנו תוכלו להיערך לחורף בצורה נכונה ולעבור אותו ללא הפרעות.
הסקה נחשבת מזה שנים רבות לפתרון החימום האיכותי ביותר שניתן להתקין בבית, כאשר מדובר בחימום טבעי ואיכותי שמתפשט היטב במרחבים השונים של הבית, ושנותן תחושה ביתית ונעימה גם בימי החורף הקרים והגשומים ביותר.

בנוסף, מדובר גם בפתרון מעולה מבחינה הכלכלית, שכן האלטרנטיבות של חימום במכשירי חשמל או באמצעות חימום תת רצפתי – הן יקרות הרבה יותר, הן מבחינה תפעולית שוטפת והן מבחינת ההתקנה שלהן.
לכן, הסקה לבית הופכת לפתרון החימום המועדף על רבים מאתנו, ובמידה ואתם רוצים להתקין מערכת הסקה בסולר בבית שלכם, או שמותקנת מערכת שכזאת אתם זקוקים לאספקת סולר איכותית.

סולר להסקה הטובים בחימום

מה היתרונות של סולר להסקה וחימום הבית ?

✔️ יעילות גבוהה: מערכות חימום דיזל ידועות ביעילותן הגבוהה. הם יכולים לחמם חדר במהירות ולספק חום עקבי לאורך כל היום. הסיבה לכך היא שסולר בעל צפיפות אנרגיה גבוהה יותר מאשר דלקים אחרים, כגון פרופאן או גז טבעי.

✔️ חסכוני: בעוד שעלות ההתקנה הראשונית של מערכת חימום סולר עשויה להיות גבוהה יותר ממערכות אחרות, החיסכון בעלויות לטווח ארוך עשוי להיות משמעותי. סולר בדרך כלל זול יותר מפרופאן או גז טבעי, ומערכת דיזל יכולה להחזיק מעמד שנים רבות עם תחזוקה נאותה.

✔️ אמינות: מערכות חימום סולר אמינות ועמידות. הם יכולים לפעול בטמפרטורות קיצוניות, מה שהופך אותם לבחירה אידיאלית עבור אזורים קרים יותר. הם גם דורשים תחזוקה מינימלית, מה שאומר שלא תצטרך להשקיע הרבה זמן וכסף על תיקונים והחלפות.

✔️ קל לתפעול: מערכות חימום סולר קלות לתפעול וניתנות לשליטה באמצעות תרמוסטט או טיימר. זה מאפשר לך להגדיר את הטמפרטורה בהתאם להעדפות וללוח הזמנים שלך.

נפט להסקה - מה התפקידו במערכות חימום?

מערכת הסקה מרכזית פועלת על בסיס מספר עקרונות:

1. מקור החום – שריפת דלק או נפט להסקה וחימום ביתי מאפשרים את יצירת מקור החום של המערכת.
2. דוד מים – מערכת החימום מחממת את המים בתוך דוד סגור ומיוחד.
3. משאבות – תפקיד המשאבות הוא להעביר את המים החמים הנמצאים בתוך הדוד לצנרת מרושתת.

העברת הדלק במערכות הסקה מתבצעת במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. השימוש בנפט להסקה חוסך בהוצאות והוא משתלם בהשוואה לאמצעי חימום חשמליים.

סולר להסקה ביתית – איך זה עובד?

מערכות חימום הניתנות להפעלה באמצעות סולר עובדות בצורה פשוטה. בתוך המערכות הללו סולר הוא מקור האנרגיה העיקרי. המשמעות היא שימוש בסולר להסקה על חשבון שימוש בחשמל, צמצום צריכת האנרגיה בבית ומענה על דרישות איכות הסביבה. מעבר לכך, יש גם מערכות חימום מרכזיות בהן סולר הוא חלק בלתי נפרד מאספקת האנרגיה.

הבעירה של הסולר להסקה משחררת כמות רבה של אנרגיה והיא מייעלת אותו בהשוואה למקורות אנרגיה אחרים. סולר להסקה באיכות מעולה הוא ערובה לחורף חם ובתוך הבית הוא אחראי גם על רמת חיים גבוהה. בנוסף, באמצעות הסולר ניתן להפעיל קמין ביתי וכך לחמם את הבית ללא תחושת יובש.

כך אתם יכולים להבטיח שמערכת ההסקה הביתית שלכם אכן תהיה המערכת החסכונית שהיא צריכה להיות, ושהחימום שאתם מתאימים עבור הבית שלכם יהיה לא רק נעים וביתי, אלא גם חסכוני ואפקטיבי לאורך זמן.

מערכות המתאימות לסולר להסקה וחימום הבית:

ישנם שני סוגים עיקריים של מערכות חימום סולר הנפוצות בבתים: אש ישירה ואש עקיפה.

מערכות הפעלה ישירה משתמשות בסולר כדי לחמם ישירות את האוויר המוזרם ברחבי הבית. מערכות אלו יעילות ויכולות לחמם את החדר במהירות, אך הן עשויות לייצר ריחות ופליטות מסוימות.

מערכות הפעלה עקיפה משתמשות בסולר כדי לחמם מים, אשר לאחר מכן מופצים דרך רשת של צינורות ורדיאטורים כדי לספק חום. מערכות אלו יעילות יותר ממערכות הנרות ישירות והן משמשות בדרך כלל בבתים גדולים יותר או מבנים מסחריים

הקשר בין סולר להסקה וחימום הבית ומחירי החשמל:

מערכות חימום בסולר אינן קשורות ישירות למחירי החשמל, שכן הן אינן משתמשות בחשמל לתפעול. עם זאת, מחירי החשמל יכולים להשפיע בעקיפין על עלות החימום בסולר. אם מחירי החשמל גבוהים, בעלי בתים רבים עשויים לעבור למערכות חימום חשמליות, מה שיכול להעלות את הביקוש והעלות של סולר.

לסיכום, מערכות חימום סולר מציעות יתרונות רבים, לרבות יעילות גבוהה, עלות-תועלת, אמינות וקלות תפעול. הם זמינים גם במערכות באש ישיר וגם במערכות אש עקיפות, בהתאם לצרכי החימום שלך. הם אמנם אינם מושפעים ישירות ממחירי החשמל, אך הם עלולים להיות מושפעים בעקיפין אם בעלי בתים יעברו למערכות חימום חשמליות עקב מחירי החשמל הגבוהים. אם אתם מחפשים מערכת חימום יעילה ואמינה לביתכם, מערכת חימום סולר עשויה להיות הבחירה הנכונה עבורכם.

למי סולר להסקה מתאים?

הסולר מתאים למשפחות עם ילדים ותינוקות והוא מוכח בתור פתרון חימום יעיל. השימוש בסולר תורם לחימום אחיד של החלל ומונע פערי טמפרטורות גם בחללים גדולים.

מערכת סולר לחימום ביתי משתמשת בפאנלי סולר כדי לאסוף אנרגיה מהשמש. האנרגיה נאספת ומאוחסנת במצברים ומשמשת להפעלת מכשירי חימום בבית

זמן ההתקנה של מערכת סולר לחימום ביתי יכול להשתנות בהתאם לסוג המערכת ולגודלה, וגם למתאם ההתקנה. אם מדובר במערכת קטנה לחימום מים לצורך שימוש במקורות מים חמים, ההתקנה יכולה לקחת כמה ימים בלבד. אולם, אם מדובר במערכת סולר גדולה יותר לחימום הבית, ההתקנה עשויה לקחת מספר שבועות. כדי לדעת בדיוק כמה זמן ייקח ההתקנה של מערכת סולר לחימום ביתי, כדאי להתייעץ עם מתקין מוסמך ולקבל הערכת זמן ומחיר לפי המקרה הספציפי.

זה תלוי במערכת הקיימת שלכם ובצרכי החימום של הבית. במקרים רבים, מערכת סולר לחימום ביתי ניתנת להתקנה במקביל למערכת קיימת לחימום כמו כבלי חימום או מערכת גז או דלק. עם זאת, עליכם להתייעץ עם מתקין מוסמך כדי להבין את האפשרויות שלכם ולקבל המלצות על המערכת המתאימה לצרכי החימום של הבית שלכם. במקרים מסוימים, כגון מערכות דלק מסוימות או מערכות חימום חשמליות מיושנות, עשוי להיות צורך להחליף את המערכת הקיימת במערכת סולר כדי לקבל את הביצועים הטובים ביותר.

מערכת סולר לחימום ביתי יכולה להתאים לרוב סוגי הבתים, אבל זה תלוי במספר גורמים. הם כוללים את:

 1. גודל הבית: מספר הפאנלים הדרושים וגודל הבקבוק דלק יכולים להשתנות בהתאם לגודל הבית ולמספר החדרים שיש בו.

 2. סוג המבנה: סולר לחימום ביתי נועד להתקנה במבני מסוימים, ולא בכל סוגי המבנים. בניין ישן יכול להיות קשה יותר להתקנה, בעוד שבניין חדש עשוי להיות פשוט יותר להתקנה.

 3. צרכי החימום: מספר הפאנלים והגודל של הבקבוק דלק יכולים להשתנות בהתאם לצרכי החימום של הבית. כמו כן, יש להתאים את המערכת לסוג המזגן שיש בבית, אם ישנו.

 4. מיקום הבית: תנאי האקלים וסיבוב השמש באזור שלכם יכולים להשפיע על יעילות הפאנלים ועל כמות הכניסה של אור השמש.

בסופו של דבר, כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר ממערכת סולר לחימום ביתי, יש להתייעץ עם מתקין מוסמך ולבדוק אם המערכת תתאים לצרכי החימום של הבית שלכם

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

1700-706968