073-7841792 מספר מקשר הסבר

סולר לחימום ביתי

הטובים בחימום מספקת פתרונות חימום מתקדמים עבור בעלי דירות ובתים. השירות העיקרי שלנו כולל אספקת סולר לחימום ביתי ובין היתר אנו מפעילים קווי חלוקה על בסיס יומי. איתנו תוכלו לתאם אספקת סולר לכל אורך החורף וגם להימנע מהוצאות מיותרות.
הסולר שלנו עומד בתווי תקן מחמירים, הוא נושא תעודות איכות והוא מגיע עד אליכם מבלי שתצטרכו לבזבז דלק או זמן. פשוט יוצרים קשר עם נציגי החברה ומתאמים אספקת סולר לחימום ביתי עד בית הלקוח.

סולר הוא דלק פופולרי המשמש למגוון מטרות, החל מהפעלת מכונות תעשייתיות גדולות ועד לתדלוק מכוניות ומשאיות. אבל האם ידעת שסולר הוא גם אופציה ריאלית לחימום הבית ? במאמר זה, נחקור את היתרונות של שימוש בסולר לחימום הבית, נענה על כמה שאלות נפוצות לגבי דלק זה, ונסביר מדוע כדאי לשקול שימוש בסולר לצרכי חימום הבית שלך.

יתרונות הסולר לחימום הבית

✔️ יעילות אנרגטית: סולר הוא דלק יעיל ביותר, מה שאומר שהוא מייצר יותר חום ליחידה מאשר דלקים אחרים כמו פרופאן או גז טבעי. המשמעות היא שתזדקק לפחות דלק כדי לחמם את הבית שלך, מה שיכול לגרום לחיסכון משמעותי בעלויות לאורך זמן.

✔️אחסון בטוח: בניגוד לפרופאן, שצריך לאחסן אותו במיכלים גדולים בלחץ, ניתן לאחסן סולר במיכלי דלק רגילים ללא סכנת פיצוץ או שריפה.

✔️זמינות קלה: סולר זמין באופן נרחב בתחנות דלק, מה שאומר שאתה יכול למלא בקלות את המיכל שלך לפי הצורך. נוחות זו הופכת אותו לבחירה פופולרית עבור בעלי בתים רבים.

✔️תחזוקה נמוכה: מערכות חימום דיזל דורשות תחזוקה מינימלית, מה שאומר שתבזבז פחות זמן וכסף על תחזוקה. הסיבה לכך היא שסולר הוא פחות עושה קורוזיה מדלקים אחרים, מה שאומר שהוא לא משאיר אחריו כל כך הרבה שאריות במערכת החימום שלך.

לסיכום, סולר לחימום ביתי מיועד עבור לקוחות פרטיים שנמאס להם לבזבז חשמל על המזגן. הוא מיושם בתוך קמין, מערכות הסקה או מערכות חימום גדולות והוא מציע סל יתרונות משמעותיים:
✔️ עלויות נוחות בטווח הקצר והארוך
✔️ בטיחות גם בבתים עם תינוקות וילדים
✔️ שמירה על לחות ומניעת יובש בבית או בחדרי השינה
✔️ התאמה לחללים גדולים וקטנים
✔️ צמצום הסיכון למחלות חורף (הצטננות, שפעת וכדומה)
✔️ פיזור אחיד של החום

המעבר לסולר בקרב בעלי בתים מתבצע בכל רחבי העולם. באירופה, בארצות הברית וגם במדינות נוספות מבינים את המשמעות האקולוגית של שימוש בסולר והוא מאומץ גם על ידי חברות וארגונים. סולר לחימום ביתי מוכיח שאיכות חיים לא באה על חשבון איכות הסביבה, אלא להיפך. ניצול משאבים בצורה נכונה הוא חלק בלתי נפרד מהיתרונות של סולר וניתן ליישם אותו גם בתוך הבית.

סולר לחימום ביתי
אספקת סולר לחימום ביתי

מדוע כדאי להשתמש בסולר לחימום הבית

אם אתם שוקלים מערכת חימום חדשה לבית שלכם, ישנן מספר סיבות מדוע כדאי לכם לשקול שימוש בסולר:

חיסכון בעלויות: דיזל הוא דלק יעיל ביותר, מה שאומר שתצטרך פחות ממנו כדי לחמם את הבית שלך. זה יכול להביא לחיסכון משמעותי בעלויות לאורך זמן, במיוחד אם אתה גר באזור עם עלויות דלק גבוהות.

נוחות: סולר זמין באופן נרחב בתחנות דלק, מה שאומר שאתה יכול למלא בקלות את המיכל שלך לפי הצורך. נוחות זו הופכת אותו לבחירה פופולרית עבור בעלי בתים רבים.

בטיחות: דיזל הוא דלק בטוח ואמין לחימום הבית. הוא פחות דליק מפרופאן וגז טבעי ולא סביר שיגרום לפיצוצים או שריפות.

תחזוקה נמוכה: מערכות חימום דיזל דורשות תחזוקה מינימלית, מה שאומר שתבזבז פחות זמן וכסף על תחזוקה. הסיבה לכך היא שסולר הוא פחות קורוזיבי מדלקים אחרים, מה שאומר שהוא לא משאיר אחריו כל כך הרבה שאריות במערכת החימום שלך.

לסיכום, סולר הוא אפשרות דלק יעילה ובטוחה ביותר לחימום הבית. הוא מציע מספר יתרונות על פני דלקים אחרים, כולל חיסכון בעלויות, נוחות ותחזוקה נמוכה. אם אתה מחפש מערכת חימום חדשה, שקול להשתמש בסולר כחלופה לפרופאן או לגז טבעי. עם הציוד והדלק הנכונים, תוכלו לשמור על ביתכם חם ונוח לאורך כל החורף.

כן, אתה יכול להשתמש בסולר רגיל במערכת החימום הביתית שלך. עם זאת, עליך לוודא שהדלק שבו אתה משתמש הוא באיכות גבוהה ועומד בתקנים לדלק לחימום ביתי באזורך.

סולר בדרך כלל יעיל יותר באנרגיה מפרופאן או גז טבעי, מה שאומר שהוא מייצר יותר חום ליחידה. עם זאת, סולר עשוי להיות לא חסכוני כמו גז טבעי, שיכול להיות זול יותר באזורים מסוימים.

כן, סולר בטוח לחימום הבית. הוא פחות דליק מפרופאן וגז טבעי ולא סביר שיגרום לפיצוצים או שריפות.

אספקת סולר מחיר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

1700-706968