073-7841792 מספר מקשר הסבר

סולר לתעשייה

העולם התעשייתי המודרני הוא עולם שמבוסס על צריכה אנרגטית רחבת היקף. כל מפעל מודרני כולל בתוכו תהליכים אינטנסיביים ויעילים של ייצור ושל שינוע, ולשם כך יש צורך בהרבה מאוד אנרגיה – אנרגיה שמגיעה בדמות גנרטורים חזקים שמבוססים על חומרי דלק שונים.

בהקשר זה, חשוב לציין כי חומר הדלק היעיל ביותר עבור גנרטורים בפרט ובעולם התעשייה ככלל הוא הסולר – חומר שאנו מכירים היטב גם עבור תדלוק של רכבים גדולים וחזקים, סולר עבור הסקה ועבור מטרות אחרות. בעולם התעשייה, הוא משמש עבור הנעה של תהליכים שונים ומכונות תעשייתיות שונות, ולשם כך כל מפעל זקוק לאספקה נרחבת של סולר לתעשייה – ונבין בדיוק כיצד הדבר צריך לעבוד.

אספקת סולר צריכה להיות מהירה בטוחה ומשתלמת

 • מהירות – אספקת סולר לתעשייה צריכה להיות בראש ובראשונה יעילה מבחינת מהירות השירות, כאשר אין סיבה שתמתינו הרבה ושעבודת המפעל שלכם תיפגע כתוצאה מעבודה לא יעילה של שירות אספקת הסולר. חשוב לפנות לשירות שמתחייב לאספקה מהירה ויעילה בהקשר זה.
 • בטיחות – בטיחות היא הכלל הראשון של כל עבודה, וכאשר הדבר נוגע בחומרי דלק שיכולים גם להיות מסוכנים – הדבר נכון על אחת כמה וכמה. סולר לתעשייה צריך להגיע בצורה בטוחה ברכב שמתאים לאספקת סולר ולהובלת דלק, וגם תהליך התדלוק עצמו צריך להתבצע בצורה בטוחה ומקצועית ללא דופי.
 • מחיר משתלם – בכל מה שנוגע למחירים, חשוב מאוד ששירות אספקת הסולר יהיה הוגן ומשתלם בהתאם למחירי השוק והנפט כיום. רק חברה איכותית ומקצועית שאפשר לסמוך עליה היא כזו שמתאימה את עצמה למחירים הנכונים בשוק – וחבל שתשלמו יותר מדי כסף על סולר לתעשייה.

סוגי תעשייה שמשתמשים בסולר וזקוקים לאספקה קבועה

ענף התחבורה

 • סולר משמש כדלק למטוסים, הן לטיסות מסחריות והן לטיסות פרטיות.
 • תחבורה ציבורית ופרטית, אוטובוסים, מיניבוסים ומכוניות.
 • משאיות רבות, הן קטנות והן גדולות, משתמשות בסולר כדלק. חברות שילוח זקוקות לאספקה קבועה של סולר כדי להבטיח את רציפות פעילותן.
 • כלי צמ"ה רבים, כמו מחפרים, משאיות עפר וטרקטורים, משתמשים בסולר כדלק. חברות בנייה וחקלאות צריכות אספקה קבועה של סולר כדי להבטיח את תפקודן התקין.

מפעלים

 • גנרטורים רבים המפעילים מערכות ייצור חשמל וחירום משתמשים בסולר כדלק. מפעלים זקוקים לאספקה קבועה של סולר.
 • מכונות ייצור רבות משתמשות בסולר כדלק. מפעלים זקוקים לאספקה קבועה של סולר כדי להבטיח את רציפות פעילותם.

חלקאות

 • טרקטורים רבים משתמשים בסולר כדלק. חקלאים זקוקים לאספקה קבועה של סולר כדי להבטיח את עבודתם בשדות.
 • מכונות חקלאיות רבות, כמו קומביינים ומכונות קציר, משתמשות בסולר כדלק. חקלאים זקוקים לאספקה קבועה של סולר כדי להבטיח את עבודתם בשדות.
 • גנרטורים רבים המפעילים מערכות השקיה וחממות משתמשים בסולר כדלק. חקלאים זקוקים לאספקה קבועה של סולר כדי להבטיח את אספקת המים והחום הדרושים לגידולים.

בנייה

 • כלי צמ"ה רבים, כמו מחפרים, משאיות עפר וטרקטורים, משתמשים בסולר כדלק. חברות בנייה זקוקות לאספקה קבועה של סולר כדי להבטיח את תפקודן התקין.
 • גנרטורים רבים המפעילים מערכות תאורה וחשמל באתר הבנייה משתמשים בסולר כדלק. חברות בנייה זקוקות לאספקה קבועה של סולר כדי להבטיח את רציפות עבודתן.

הטובים בחימום עונים על כל צרכי אספקת הדלק

כשאתם זקוקים לאספקת דלק מכל סוג שהוא, בין אם מדובר בסולר לתעשייה ולגנרטורים ובין אם מדובר במטרות של הסקה, נפט וכדומה – הטובים בחימום מבטיחים לכם את השירות האיכותי ביותר. אנחנו יודעים לספק את הצרכים המדויקים של כל לקוח בצורה המהירה, היעילה והבטוחה ביותר – וכאשר אתם פונים אלינו אתם יכולים להיות גם בטוחים במחיר ההוגן שלנו.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-9433333

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

1700-706968